KONST / Litografier / Färglitografi 15816101
nr 1581 6101
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Söder Mälarstrand, daterad -81. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 29x38 cm, yttermått inklusive ram: 50x58 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:48:58
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist